Przygotowania do chrztu – podziękowania dla gości – tanio

Każda rodzina mocno celebruje dzień Chrztu Świętego nowo narodzonego jej członka. Wolno uroczystość urozmaicić jeszcze bardziej dziękując rodzinie za przybycie przyjemnym podarkiem. Proponowane podziękowanie na chrzest w formie magnesu sprawdzi się w tej roli bez zarzutu.

Różne wzory podziękowań

To propozycja wykonana z drewna oraz personalizowana przy pomocy nadesłanych nam danych, co powoduje że jest w gruncie rzeczy unikatowym i do tego niezwykle praktycznym podarunkiem. Wykonanie jest najlepszej jakości, a motyw gołębia lub serca – ładny, uroczy, profesjonalny do okazji! Continue reading „Przygotowania do chrztu – podziękowania dla gości – tanio”

Podziękowania dla gości z okazji komunii – styl boho

Moment przystąpienia malucha do Pierwszej Komunii Świętej to wybitnie istotna uroczystość dla całej rodziny. Warto wezwanym na wspólną celebrację gościom podziękować w nadzwyczajny sposób za uczestnictwo w ceremonii. Oferowane przez nas podziękowanie na komunie do perfekcji nadaje się do tego zadania.

Komunia podziękowania

Personalizowana figurka w kształcie gołębicy lub ewentualnie serduszka jest nadzwyczajnym pomysłem na taki podarek. Poza tym oprócz pamiątki przyda się też w każdym domu jako przydatny gadżet na lodówkę, z racji dodaniu do ozdoby magnesu. Continue reading „Podziękowania dla gości z okazji komunii – styl boho”

Bogata oferta podziękowań dla gości z okazji wesela

Przyjęcie ślubne powinno być zakończone w gigantycznym stylu! Nasze podziękowania dla gości weselnych w formie drewnianej pamiątki sprawdzą się w tej roli. Taka dekoracja z imionami pary młodej oraz napisem „dziękujemy za przybycie” powie więcej, niż tysiąc słów. To także praktyczny gadżet – dzięki ulokowaniu magnesu na jego odwrocie.

Tanie podziękowania na wesele

Zachęcamy też do wybrania jednej z wielu grafik – do umiejscowienia na pamiątce. Są to propozycje klasyczne i nowoczesne – każda para odnajdzie swoją ulubioną, pasującą do całego ślubu. Continue reading „Bogata oferta podziękowań dla gości z okazji wesela”

Szeroka oferta podziękowań dla gości z okazji roczku

Śliczne i pożyteczne – nasze podziękowania dla gości za przybycie na roczek to fajna propozycja! Serdecznie zapraszamy do wyboru kształtu i motywu, jak również nadesłania nam celem personalizacji imienia i daty.

Urodziny podziękowania

To podniesie jeszcze o wiele bardziej poważny charakter wydarzenia! Ulokowaliśmy z tyłu każdej ozdoby magnes, dla jej użytecznego wykorzystania – co doceni każdy z obdarowanych gości. To właśnie dzięki temu tak istotne wydarzenie będzie rewelacyjnie uchwycone, warto skorzystać z gotowego rozwiązania w interesującej cenie. Continue reading „Szeroka oferta podziękowań dla gości z okazji roczku”