Podziękowania dla gości – grawerowane serce

Wśród praktycznych upominków dostępnych w naszej ofercie znaleźć można drewniane serduszka, które w sposób szczególny spodobają się wszystkim gościom przybywającym na wesele. Wykonujemy drewniane serduszka z grawerem pod indywidualne zamówienie. Tworzymy je z należytą starannością, z użyciem wysokiej jakości drewna, przy pomocy nowoczesnych narzędzi. Dostarczamy serduszka w dowolnej ilości i korzystnych cenach.

wesele

Kliknij tutaj i zobacz inne wzory

Cena już od 1 zł bez koperty lub 1,25 zł z kopertą
Zamów na naszej stronie lub w serwisie Allegro

wesele

Podarunki dla gości weselnych

Czym jest dla nas rodzina? A to już jest zależne też od naszego wieku, bo jak jesteśmy bardzo młodzi, to nasza rodzina to dla nas nasza mama, tata, nasze rodzeństwo, gdy już jesteśmy trochę starsi, to nasze myślenie się lekko zmienia, bo każdy w pewnym wieku myśli już o tym, żeby założyć własną rodzinę.

Zazwyczaj organizując wesele, na takiej uroczystości mamy przygotowane podziękowania weselne. Co prawda jest to nasz dzień, jednak podarunki dla gości weselnych są miłym dodatkiem i jest to podziękowanie za przybycie dla naszych gości. W końcu o to chodzi każdemu z nas, żeby przecież mieć męża, czy też żonę, albo i dzieci koniecznie, żeby być dokoła otaczanym pełną i dużą ilością miłości i jeszcze na domiar tego wszystkiego, żeby coś po sobie na tym świcie zostawić. Continue reading „Podarunki dla gości weselnych”

prezent

Serduszka w podziękowaniu

Wesele jest uroczystością, podczas której zależy nam na tym żeby jego oprawa była jak najlepsze i najatrakcyjniejsza. Do tego celu wykorzystujemy dekoracje ślubne jak serce z drewna a liczne domy weselne starają się nam jeszcze pomóc stworzyć niepowtarzalną atmosferę tego dnia ,zamawiając drewniane serduszka.

Restauracje walczą na najróżniejsze sposoby, między innymi jedna z metod to walka cenowa ale i wygląd i przystrojenie przykładowo w serduszko z grawerem. Innym sposobem jest wystrojenie Sali. Dobrze dobrane dekoracje ślubne potrafią zdecydowanie oprawić wystrój i całe wesele. Do dekoracji ślubnych zaliczymy zarówno specjalnie strojone obrusy jak i wszelkie ozdoby wiszące na ścianach. Continue reading „Serduszka w podziękowaniu”

wesele

Koszty organizacji wesela

Wesele to bardzo poważny wydatek. Trzeba zainwestować w wynajem sali, obsługę gości, jedzenie, muzykę, kamerzystę… wydatków jest naprawdę dużo. Wielu młodych ludzi musi korzystać w związku z weselem z pomocy finansowej rodziców lub pożyczki z banku. Istnieje jednak inne rozwiązanie – można zorganizować tańsze wesele.

Warto się zastanowić na czym można oszczędzić, na przykład czy naprawdę musimy zapraszać całą rodzinę i wszystkich znajomych, nawet ciotki, które ostatnio widzieliśmy dziesięć lat temu? Co prawda jak mamy spory budżet, to zaproszenia ślubne możemy dawać komu chcemy, jeżeli jednak chcemy ograniczać koszty, to wówczas zaproszenia na ślub powinniśmy ograniczyć do niezbędnego minimum. Continue reading „Koszty organizacji wesela”

alkohol

Zawieszki na alkohol

Tematem tekstu będzie ślub, a dokładniej rzecz ujmując to, co się po nim dzieje. Mówiąc wprost — po weselu przychodzi pora na ślub, a jak ślub to musi być też alkohol. Nie ma też co ukrywać, duża ilość alkoholu. Można powiedzieć, że o ilość potrafimy zadbać, ale dalej pojawia się problem. Rzecz jasna chodzi o zawieszki na wódkę, czy etykiety na wódkę.

Problem ten polega na tym, że nie przywiązujemy wagi do zawieszek, czy etykiet, a prawda jest taka, że detale odgrywają niebagatelną rolę. Poza tym warto jeszcze wspomnieć, że w ofertach sklepów są także naklejki na wódkę weselną. Z pełnym przekonaniem można powiedzieć, że bez wątpienia każda osoba znajdzie coś zgodnego ze swoim zainteresowaniem. Continue reading „Zawieszki na alkohol”