Eleganckie i szykowne zaproszenia na chrzest – oferta

Zaproszenia na chrzest w stylistyce retro to atrakcyjna propozycja dla osób poszukujących oryginalnych zaproszeń dla gości. Półprodukty zużytkowane do zrobienia zaproszenia nawiązują do bardziej odległych w czasie sposobów wytwarzania tego rodzaju artykułów z papieru. Części dekoracyjne naszych retro zaproszeń do chrztu to między innymi lniany sznurek, z którego stworzona jest kokardka i drewniane serce zamocowane na kokardzie.

retro

Wysoka jakość materiałów wykorzystanych do wyprodukowania opisywanych zawiadomień jest poręczeniem tego, iż po dziesiątkach lat od chrztu waszej pociechy, nasze rękodzieło papiernicze będzie w dalszym ciągu prezentowało się jak nowe i wywoływało wspomnienia z tego ważnego sakramentu. Continue reading „Eleganckie i szykowne zaproszenia na chrzest – oferta”

Wyjątkowe i niepowtarzalne zaproszenia na chrzest

Zaproszenia z motylkami to wyłącznie jeden z wielu modelów zawiadomień jakie mamy w ofercie. Dwa warianty barw do wyboru, oba stonowane i miłe dla obserwatora. Po kupnie dostajecie państwo zaproszenie oraz kopertę w bliźniaczym, motylowym stylu.

motyle

Personalizowanie treści w tego rodzaju wyrobach jest niezwykle ważne, toteż przygotowaliśmy dla kupujących stosowny tekst zawiadomienia, który umożliwia samodzielne wpisanie potrzebnych informacji dla gości. Rodzice, którzy dysponują fajnymi zdjęciami swojej pociechy mogą przysłać je do nas, a my wydrukujemy wizerunek malucha w zawiadomieniu. Continue reading „Wyjątkowe i niepowtarzalne zaproszenia na chrzest”

Różne wzory zaproszeń na chrzest – ręcznie zdobione

Jeden z najpopularniejszych w naszej ofercie wzorów zaproszenia do chrztu. Zawiadomienia te można kupić w 2 wariantach kolorystycznych: niebieskim lub różowym. Motywy ozdobne tego zawiadomienia to odcisk dziecięcych stóp i ich obramowanie z wykrojonym wzorem. Wnętrze zaproszenia jest wypełnione tekstem właściwym dla zaproszeń do chrztu.

wstazka

Do wyprodukowania tych zawiadomień na chrzest wykorzystujemy tylko najlepsze surowce. Na pierwszy rzut oka skromne, jednak po bliższym zapoznaniu okazują się stylowym rękodziełem papierowym, w sam raz na uroczystość związaną z chrztem świętym. Continue reading „Różne wzory zaproszeń na chrzest – ręcznie zdobione”

Wysokiej jakości zaproszenia na chrzest – polski sklep

Prezentowane zaproszenia do chrztu to esencja wytworności oraz prostej formy. Części dekoracyjne przedstawianych zaproszeń są stworzone z myślą o tym, aby zrealizowały swoje przeznaczenie przed chrztem jak i długo po nim, bo któż po latach nie chciałby cieszyć się taką doskonałą pamiątką chrztu świętego własnej pociechy. Rozmaite opcje kolorystyczne oraz warianty ozdób na pierwszej stronie znacząco poszerzają możliwość wyboru zaproszenia na chrzest.

personalizacja

Na stronie tytułowej zaproszenia, elementy dekoracyjne zostały zamontowane za pomocą taśmy dystansującej, przez co uzyskano efekt trójwymiarowego rozmieszczenia elementów. Z powodu umieszczonego centralnie wieńca z małych kwiatów, całość frontowej strony zaproszenia jest gustowna oraz nie przytłacza wzroku oglądającego. Setki zadowolonych kupujących to pewne potwierdzenie, iż oferowane zaproszenia na chrzest są dobrej jakości oraz dysponują interesującą szatą graficzną. Continue reading „Wysokiej jakości zaproszenia na chrzest – polski sklep”

Ciekawe i kolorowe zaproszenia dla gości na chrzest

Zaproszenia do chrztu, które swoją starannością wykonania zadowolą najbardziej wymagające gusta rodziców oraz gości. Oferowane zaproszenia do chrztu zawierają ozdobne szczegóły, które w wyrafinowany sposób podkreślają rangę uroczystości. Frontowa strona zaproszenia jest ozdobiona wycinanym motywem kojarzonym z kwiatami, malutkim wózkiem dziecięcym i elegancką, satynową kokardą.

kolory

Barwę taśmy satynowej, która została zastosowana do stworzenia kokardy można wybrać samodzielnie z gamy zaprezentowanej w ogłoszeniu. Tytułem końca pragnę zachęcić do przejrzenia zdjęć, które z wielką dokładnością prezentują kunszt oraz jakość wyprodukowania opisywanych tutaj zaproszeń do chrztu. Continue reading „Ciekawe i kolorowe zaproszenia dla gości na chrzest”